с. Сахнівці. ДНЗ "Малятко"

У "Малятку" нашім, усіх ми вітаєм.

Тут ми вчимося, працюєм, зростаєм.

Проходять щодень у нас заняття,

Цікаве й змістовне наше життя.

Вихователька наша, мов матінка рідна,

Завжди весела, щира й привітна.

Нам казку розкаже й пісню співає,

Голівку погладить і спатки вкладає.

Ми з нею, книжок сторінками мандруєм,

Танцюєм, читаєм, ліпим, малюєм.

Про все у світі дізнатись ми хочем,

Що прийде у зміну слідом після ночі.

Спорт і розваги два супутники наші,

З ними живеться в садочку нам краще.

Бо знає напевне кожне маля,

Спортом займатись треба щодня!

Гостям ми також раді  завжди

Тож не вагайтесь, завітайте сюди.

Адреса наша зовсім не складна,

Село Сахнівці, вулиця Молодіжна!

19 груд. 2018
День Святого Миколая
День Святого Миколая – свято добра, душевного тепла, родинного єднання. То ж проведемо його в затишній домашній атмосфері піжамної вечірки. Враховуючи, що це свято передує новорічному, таке спільне дійство дарує всім безліч позитивних емоцій.

13 груд. 2018
День святого Андрія Первозванного
Андрія вітали Калиту кусали.

26 жовт. 2018
БАРВИ ЗОЛОТОЇ ОСЕНІ
Свято осені

27 вер. 2018
ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ
У ДНЗ Малятко пройшов ТИЖДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

18 трав. 2018
Актуально про виховання
Районний семінар в ДНЗ

23 квіт. 2018
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДИТИНИ
З 16 по 22 квітня в дитячому садочку проходив Тиждень Безпеки Дитини. Роботу проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), екскурсії, читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, психогімнастика, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання. Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки. Здійснювали цільові екскурсії: на кухню, пральню, педагоги водночас формували у дітей уявлення про те, що вогонь і електрика потрібна людині, однак, при недбалому та неуважному відношенні до цього, представляє небезпеку для життя, а також для всього того, що створено руками людини; до світлофора та по вулицях міста; пожежну частину, для розширення знань дітей про працю пожежника, відповідальність за життя та здоров’я людей. У 90% дітей середнього та старшого віку є навички користування побутовими електроприладами (телевізорами, магнітофонами, прасками, чайниками).